Lampy z hurtowni czy od producenta oświetlenia

Lampy z hurtowni czy od producenta oświetlenia

Lampy z hurtowni czy od producenta oświetlenia? Sprawdź odpowiedź na to pytanie

Lampy z hurtowni czy od producenta oświetleniaPlanujesz modernizację oświetlenia lub zakup do nowego budynku? Z pewnością więc zastanawiasz się nad najlepszą opcją i tym, gdzie warto zdobyć tego typu rozwiązanie. Bardzo dobrze, że znajdujesz się na tej stronie, gdyż opisujemy to zagadnienie i odpowiadamy na pytanie: lampy z hurtowni czy od producenta oświetlenia?
Jedną z ważnych kwestii, na którą trzeba zwrócić uwagę, jest z pewnością czas dostawy. Hurtownie mają tutaj przewagę, gdyż zwykle w swojej ofercie mają produkty, które są na stanie, przez co czas realizacji zamówienia jest krótki. Producenci natomiast zazwyczaj wytwarzają produkt dopiero po tym, jak zamówienie zostanie potwierdzone, co przekłada się na znacznie dłuższy czas realizacji.

Kwestia gwarancji

Lampy z hurtowni czy od producenta oświetleniaSprawa gwarancji to także bardzo ważny element, który jest częścią odpowiedzi na pytanie: lampy z hurtowni czy od producenta oświetlenia? W przypadku producenta, zaletą jest bezpośredni kontakt z wytwórcą produktu, co pozwala na szybką analizę sytuacji oraz wykrycie większego problemu z systemem. Hurtownia jednak wiąże się z łatwiejszą realizacją reklamacji, gdyż ma w swojej ofercie różnego rodzaju zamienniki, a także mają ustalone warunki serwisu z innymi podmiotami. Hurtownia często jednak nie ma możliwości wykrycia chociażby wadliwej instalacji, co może prowadzić do kolejnych problemów.”